Як пройшло засідання Ужгородської міськради (ВІДЕО)

В сесійній залі нема де і яблуку впасти. Більшість ужгородців прийшли на підтримку збереження парку Перемоги, та недопущення продовження його оренди, яка закінчується в грудні цього року.

Враховуючи резонанс довкола зеленої зони, головуючий поставив це питання першим на розгляд депутатів. Останні в свою чергу підтримали громадськість та проголосували за відхилення заявки орендарів на продовження дії оренди. Разом із тим, зберегти ще одну зелену зону, цього разу прибудинкової території по вулиці Можайського, до сесійної зали навідались мешканці багатоповерхівки.

І хоч термін оренди закінчується в грудні цього року, на наступній сесії депутати повинні розглянути заяву орендаря на продовження дії оренди, з чим мешканці вул. Можайського категорично не погоджуються і просять депутатів стати на їх сторону в цьому питанні. Після голосування найбільш резонансних питань, депутати заслухали результати діяльності Ужгородської місцевої прокуратури за вісім місяців поточного року, які озвучив керівник органу прокуратури.

Місцевий прокурор охарактеризував криміногенну ситуацію в місті та специфіку роботи органів прокуратури після її реформування. Депутати в свою чергу більшістю підтримали звіт, таким чином перейшовши до прийняття ряду міських програм, зокрема медичного спрямування. Також депутати прийняли програми стосовно благоустрою міста та охорони його навколишнього природного середовища, які діятимуть впродовж наступних чотирьох років. Опісля перейшли до розгляду земельних питань.