Віктор Ребрей зустрівся з особливими дітками з Ільницької школи-інтернату

Віктор Ребрей зустрівся з особливими дітками з Ільницької школи-інтернату.

Начальник Іршавського відділення поліції, полковник Віктор Ребрей особисто провів зустріч із дітьми та вчителями спеціальних класів Ільницької школи у селі Імстичево.

Начальник Іршавського відділення поліції, полковник Віктор Ребрей разом із дільничними провів зустріч у школі-інтернаті, де навчаються 33 дитини з особливими освітніми потребами. Для таких учнів спілкування надважливе. Керівник розповів про роботу поліцейських, про те, як вони затримують правопорушників та розкривають злочини. Правоохоронець відповів на питання дітей.

Вихованці з цікавістю розглядали людей у формі та захоплено їх слухали. Із розповіді дільничної учні дізнались, як вберегтись від злочинців, від шахраїв, як себе поводити при зустрічі з незнайомими людьми.

Особливе захоплення у дітей викликали спецзасоби, які їм продемонстрували поліцейські групи швидкого реагування.

Далі зустріч було продовжено на подвір’ї школи-інтернат, де вихованці залюбки роздивились новий поліцейський автомобіль та зробили на згадку біля нього фотографії.

По завершенню зустрічі поліцейські вручили вихованцям школи-інтернат невеликі подарунки – учнівське приладдя, настільні ігри та солодощі.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області