У новоствореній Баранинській ОТГ безліч планів по розвитку громади

Ідеальна дорога, тротуари викладені бруківкою, свіжа розмітка на дорогах, освітлені вулиці.

І це не якесь село Європейської країни, це Ужгородський район село Баранинці. Нещодавно село стало центром об’єднаної територіальної громади. А днями в Баранинській ОТГ пройшли вибори голови, які виграв Юрій Марусяк набравши 84 % голосів. Голова громади каже, Баранинці, завжди були самодостатніми, адже на території сільської ради чимало підприємств…однак реформа є реформа. Та аби не стати частиною Ужгородської громади, вирішили створити свою з 9-ти населених пунктів.

Дев’ять населених пунктів серед яких: Баранинці, Циганівці, Великі ЛазИ, Холмець, Довге Поле, Стрипа, Барвінок, Підгорб та Ярок вже незабаром матимуть спільний бюджет. Проте і проблеми усіх населених пунктів тепер будуть спільними. Найбільше надій на новостворену ОТГ покладають у Ярку. Окрім доріг, нині в Ярку залишається і проблема з водою, точніше натиском. Голова каже, вже думають над тим, як усунути недоліки. Тим паче, зараз запасаються досвідом, адже працюють над облаштуванням водопроводів та каналізації у Барвінку та Підгорбі.

Планів багато. Це і дороги, і ремонти шкіл. Одне із завдань – створення центрів надання адміністративних послуг. Жителі громади вірять, спільними зусиллями багато проблем вдасться вирішити. Наразі представників ОТГ чекає установча сесія, на якій голову призначать вже офіційно. Ну а результати роботи новоствореної громади, варто сподіватись, не забаряться.