“Літературну майстерню” в місті Хуст відвідав знаний митець

Вже рік, як у Хусті свою роботу розпочав мистецько – читацький клуб «Літературна майстерня».

Серед його вихованців – здебільшого молоді люди, які обожнюють літературу і схильні творити самі. Такий знаний митець у гостях «Літературної майстерні» – вперше. Поет, новеліст, автор і виконавець власних пісень, член Національної спілки письменників та викладач Київської гімназії міжнародних відносин – Василь Мошуренко. Народився на Кіровоградщині, свій творчий шлях продовжив в Києві. А поруч родина, підтримка рідних. Адже митець і батько, і дідусь. За фахом Василь Мошуренко філолог та історик.

Однак, це не завадило йому написати зо три десятки книг, з яких наразі 10 побачили світ і вони вже доступні читачам. Василь Стефаник, Григір Тютюнник стали свого роду маяком для пана Василя. Тоді і вирішив стати тим, ким є нині – прозаїком. У доробку митця багато віршів та один роман, який написаний буквально нещодавно і зараз чекає на друк. Пише Мошуренко і пісні.

Знайомство з митцем стартувало бліц – тестом, продовжилось – діалогом. У затишній атмосфері пройшов увесь творчий вечір. Презентація творчості Василя Мошуренка залишила у присутніх лише позитивні емоції.