Ситуація із надходженням коштів на ремонт автодоріг в рамках “дорожнього експерименту” досі не вирішена

Ситуація із надходженням коштів на ремонт автодоріг за рахунок перевиконання Закарпатською митницею ДФС планових надходжень до сьогодні не вирішена.

Про це офіційно заявляє голова ОДА Геннадій Москаль і наводить такі цифри: “За вересень область мала отримати понад 55 мільйонів гривень від “дорожнього експерименту”, а за жовтень — понад 51 мільйон. Разом ця сума становить понад 107 мільйонів гривень. На початку жовтня Мінфін усупереч нормативно-правовим актам вирішив забрати від Закарпаття 41 мільйон, зароблений у вересні, залишивши лише 14 мільйонів.

Таке рішення не підтримав Бюджетний комітет Верховної Ради, однак відтоді Закарпаття не отримало ні 14 мільйонів, ні 55 мільйонів, зароблених у вересні, ні 51 мільйон, зароблений у жовтні.

Ми не отримали нічого при тому, що “дорожній експеримент” залишається єдиним серйозним джерелом фінансування ремонту наших автодоріг, а погода все ще дозволяє проводити дорожні роботи. У мене немає слів, щоб адекватно оцінити таку “підтримку” Закарпаття з боку Києва.