На Закарпатті відбулася зустріч з першим політв’язнем, якого звільнили з Російської Федерації (ВІДЕО)

Юрій Яценко – волонтер медичної служби на Майдані, зник у Російській Федерації ще у 2014 році.

Оскільки хлопець був палким прихильником Революції Гідності то про причини свого затримання здогадався відразу. Щоб вижити чоловік наважився на найскладніше-спробував порізати собі вени та розпоров живіт.

Це був єдиний вихід,щоб припинити катування, каже Юрій. Юрій Яценко став першим політв’язнем,якого звільнили з Російської Федерації. Тепер чоловік радник Міністра закордонних справ України і працює над звільненням інших українських політичних в’язнів у Росії. А ще він став героєм стрічки «Сильні духом» кінорежисера і вченого-юриста В’ячеслава Бігуна,який родом із Закарпаття.

На зустрічі з жителями Тячева, що пройшла цими днями, вже продемонстрували деякі кадри з фільму. Присутні просто вражені – зізнаються,що дуже важко емоційно переживати разом з головним героєм ті моменти катувань та знущань, але разом з тим про такі події та таких людей треба знати. Наразі фільм перебуває на етапі зйомки. Точну дату виходу поки називати зарано і режисер не виключає можливості, що це буде багатосерійний фільм – все залежить від сприйняття глядачем.