Мікрорайон Галагов в Ужгороді залишиться без сакур? (ВІДЕО)

Мікрорайон Галагов в Ужгороді, саме тут, в період цвітіння сакур – туристів чи ненайбільше.

Рожеві бутони японської вишні масово приваблють для фотосесій. Однак, днями на деревах у мікрорайоні з’явилися дивні позначки, що вкрай збентежили жителів міста.

«Ой, не хочу быть зрадофилом, но эти кресты на сакурах в районе ул. Бращайкив мне не очень нравятся. Есть информация, что готовится большая санитарная вырубка, и большинство старых сакур в районе Галагов помечены такими крестами. Да, старые и аварийные деревья срезать нужно, никто не спорит. Но если вырубить там все старые сакуры сразу, то будет беда».

Таке повідомлення у себе на сторінці розмістив Ужгородець, Сергій Денисенко.

Заступник голови зазначає, дерева в місті обстежували на спеціальній комісії, науковці, біологи, громадськість. Деякі дерева у мікрорайоні були висаджені ще у 20 роках, і сьогодні вони в аварійному стані, тому їх потрібно зрізати. Однак чи з’являться замість старих сакур молоді саджанці?

Варто додати, різатимуть старі дерева не тільки у районі Галагов, також низка дерев позначені і на Проспекті Свободи, та в інших районах. Варто додати, посадка перших 250 фруктових дерев вже старутвала.