Андрій Балога прокоментував розпорядження Москаля щодо замку “Паланок”

Сьогодні голова Закарпатської ОДА розпочав процедуру рейдерського захоплення найголовнішого надбання нашого міста – замку Паланок – пише мер Мукачева на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

 

Як завжди в таких випадках, все зроблено всупереч законам, праву і здоровому глузду. Як би це абсурдно не звучало, але пан Москаль хоче це зробити шляхом внесення змін до розпорядження Представника Президента України в Закарпатській області від 1992 року, фактично оголосивши себе правонаступником цього давно скасованого інституту влади.

Виявляється, Заслужений юрист України не знає, що після 1992 року в Україні з’явилася Конституція, нові закони, які забороняють йому, як монарху, забирати і дарувати замки.

Хочу нагадати пану Москалю, що замок Паланок знаходиться в місті Мукачеві, а не в Чернівцях, і є власністю громади нашого міста. Ним володіли монархи та імперії, але ніколи – заслані самозванці і шахраї.

І на останок хочу нагади всім завойовникам-невдахам з комплексом Наполеона, що Мукачівський замок не можливо забрати у громади без її рішення. А такого рішення ми ніколи не приймемо – зазначив Андрій Балога.

Нагадаємо, що сьогодні губернатор Закарпатської області підписав розпорядження «Про внесення змін до розпорядження Представника Президента України від 7 грудня 1992 року № 448», щодо передання замку “Паланок” у комунальну власність міста.