В Ужгороді поліція затримала юнака, який вибивав ночами на машинах скло і забирав з салону все цінне

Молодий житель Ужгорода підозрюється поліцією в скоєнні більше десятка крадіжок з автомобілів. За даними фактами розпочато кримінальне провадження, вирішується питання про обрання фігуранту справи міри запобіжного заходу.


Працівники карного розшуку поліції Ужгорода затримали 21-річного ужгородця, який підозрюється в скоєнні численних крадіжок із припаркованих на вулиці в нічний час автомобілів. Цей чоловік раніше вже притягався до кримінальної відповідальності за майнові злочини. Тепер він вибивав уночі скло на машинах і забирав з салону все цінне. Крадені речі збував через ломбарди або серед знайомих.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка, вчинена повторно). Наразі вилучено речові докази по двох аналогічних крадіжках: з автомобіля марки «Оpеl» юнак викрав фотоапарат, а з «Rеnault» – перфоратор. Проте правоохоронці підозрюють, що таких крадіжок могло бути більше десятка.

Триває документування злочинної діяльності молодого ужгородця, вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу.

Відділ комунікації
поліції Закарпатської області