Обласні обранці обговорять внесення змін до програми нацменшин

Обласні обранці обговорять внесення змін та доповнення до програми забезпечення розвитку освіти, культури, традицій національних меншин області на 2016 – 2020 роки.

Мета і шляхи її досягнення – підвищення рівня забезпечення прав національних меншин області.

У новій редакції серед заходів програми – організація і проведення науково-практичних конференцій, семінарів, засідань за круглим столом, робочих груп, комісій, форумів, зустрічей, святкових та інших заходів у сфері міжнаціональних відносин та захисту прав національних меншин з метою реалізації положень Рамкової конвенції про захист національних меншин, Європейської хартії регіональних мов або мов меншин, протоколів міжурядових комісій з питань забезпечення прав нацменшин. А також – забезпечення організаційно-методичної та матеріально-технічної підтримки освітньо-культурних центрів та суботньо-недільних шкіл нацменшин краю.

Фінансування здійснюватиметься за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті для реалізації заходів програми забезпечення розвитку освіти, культури, традицій національних меншин області на 2016 – 2020 роки.

Виконання рішення дасть змогу здійснити необхідні заходи для забезпечення прав національних спільнот області та реалізації державної політики у сфері міжнаціональних відносин.

Прес-служба Закарпатської облради