В Мукачеві активісти запропонували ідею відновлення парку по вулиці Валенберга Набережна

В рамках програми про бюджет громадських ініціатив, активісти запропонували ідею відновлення парку по вулиці Валенберга Набережна.

Окрім цього проекту міській владі в рамках програми було представлено 15 проектів, проте лише 13 пройшли процедуру і були допущені до технічної обробки у міськвиконкомі.

До голосування містян було допущено 12 проектів, які поділяються на малі та великі, залежно від необхідного на його втілення фінансування. Активісти, які виступають за відновлення парку на вулиці Валенберга, представили на розгляд одразу два проекти.

Молоде покоління активно підтримує таку ідею, оскільки, кажуть, що місць для відпочинку на свіжому повітрі та зайнять спортом їм дійсно не вистачає. Оскільки цей проект не прив’язаний до району, а більше розрахований на все місто, то має отримати підтримку і з боку місцевої влади. За декілька днів містяни активізувалися, і віддають голоси саме за проект по парку Валенберга.

Проголосувати за відновлення парку можна у ЦНАПі. Потрібно мати паспорт, що засвідчує вашу особу.

І кілька хвилин, щоб підтримати цей, або інший представлений проект. Час ще є, адже голосування відбувається до 15 листопада включно.