В Ужгороді громадян Індії намагався поміняти підроблені долари

Днями, близько 16.00 години молодик підійшов до обмінного пункту і попросив обміняти дві купюри номіналом 50 доларів США .

Коли касир перевіряла купюри одразу запідозрила, що щось не так.

– Під час перевірки коштів ультрафіолетовою лампою був виявлений жовтий колір, що вважається браком. Тому я натиснула «тривожну кнопку», – розповіла працівниця фінансової установи.

Як це передбачає законодавство, працівники установи викликали на допомогу поліцейських. Так як об’єкт під охороною УПО, на місце події прибули поліцейські Управління поліції охорони в Закарпатській області.

На місце події виїжджали наряд Управління патрульної поліції з обслуговування в містах Ужгорода та Мукачева, СОГ Ужгородського ВП ГУ НП в Закарпатській області. Грошові купюри направлено на дослідження до НДЕКЦ в Закарпатській області.

Дана подія зареєстрована в ЄО як (підробка грошей). По даному факту проводиться подальша перевірка.
А тим часом, поліцейські охорони застерігають жителів області бути обачними, адже це вже не перший подібний факт в Ужгороді , який трапився протягом місяця.

– Жителям варто бути обачними при покупці іноземної валюти. Пам’ятайте, іноземні валюти надруковані на спеціальному папері, який на дотик шорсткий. На справжніх доларах є спеціальні магнітні вкраплення, захисна нитка з поліефірного матеріалу з текстом, а також водяний знак. Купувати ж валюту варто тільки у офіційних фінансових установах. І якщо купюра, яку вам видали для вас сумнівна, ви завжди можете попросити її обміняти. Пам’ятайте, спроба збути фальшиву купюру, яка випадково потрапила до вашого гаманця, може обернутися серйозними проблемами – в Кримінальному кодексі передбачена стаття не тільки за виготовлення і перевезення фальшивих грошей, але й за їх збування. Отримати можна від трьох до семи років. Тож будьте обачними, – каже Сергій Лисенко, заступник начальника УПО в Закарпатській області.
Управління поліції охорони
в Закарпатській області