Чергова безгосподарність ужгородських комунальних служб обурює містян (ФОТО)

Півроку тому, за кошти ужгородців на вулиці Підградській було здійснено частковий ремонт дорожнього покриття.

Але місяць тому працівники комунального підприємства його зруйнували – проводили роботи по заміні водопровідних комунікацій внаслідок чого було пошкоджено нове асфальтне покриття дороги довжиною більше кілометра.

Як це водиться в Ужгороді, розрита дорога залишена на призволяще.

Внаслідок цього, крім інших проблем, було обмежено в’їзд для тисяч ужгородців на найбільшу автопарковку біля міського парку Підзамковий, басейну «Спартак», торгового центру, багатоповерхового будинку та стадіону.

Тисячі водіїв щоденно пошкоджують ходову частину, диски та шини своїх автомобілів та планують позиватися до міськради з вимогою компенсувати спричинену матеріальну та моральну шкоду завдану внаслідок розриття дороги.

Додамо, що на підсипаній дорозі, під час гальмування, автомобілі виносить на дорогу, що створює аварійні ситуації на вказаному автошляху. Також під загрозою знаходяться пішоходи, в основному малі діти з батьками, які здійснюють шлях до дитячого центру, чи міського парку.

У зв’язку з цим, редакція сайту та небайдужі громадяни просять негайно вжити заходів по відновленню автошляху на ділянках в’їзду-виїзду з автопаркінга на вул. Підградська, 31.