Капітан команди ФК “Минай” Владислав Микуляк дав коментар з приводу нічиєї у матчі проти ФК «Калуш»

Півзахисник клубу з Ужгородщини, капітан команди Владислав Микуляк дав коментар клубній прес-службі з приводу нічиєї у матчі проти ФК «Калуш».

Нагадаємо, у матчі 10-го туру аматорського чемпіонату України «Минай» на стадіоні «Авангард» зіграв у нульову нічию проти ФК «Калуш». Матч був завершальним на всеукраїнській арені у поточному році.

«Я вважаю, що недільний матч ми повинні були вигравати. Грав повністю проходила під нашим контролем. Заключні ігри сезону завжди даються важко. Ми вже десь піднаїлась, граючи на два фронти. Поля важкі, ще й погода «потішила». За якісь 15 хвилин було все: сонце, проливний дощ, який перетворився у град.

Так, «Калуш» вже друге відбирає у нас очки. У матчі стартового туру була рівна гра. Зрештою, це був наш дебютний матч на такому рівні.

У завершальному матчі першого кола ж був інший сценарій. «Калуш», відверто, грав другим номером, і зміг здобути нічию. Нічого страшного. Це футбол. Ми боротимемося за найвищі нагороди уже у весняній частині чемпіонату України серед аматорів.

А розслаблятися ніколи. Адже цього тижня на нас чекає ще й протистояння із виноградівським «Севлюшем» у рамках Суперкубка Закарпаття. А також останній матч у чемпіонаті області проти хутської «Оболоні», — зазначив Владислав Микуляк.