«Минай» — «Калуш»: остання нічия на всеукраїнській арені у 2017 році

29 жовтня 2017 року запам’ятається багатьом уболівальникам останнім протистоянням «Минаю» у чемпіонаті України серед аматорських команд у 2017 році.

Останній поєдинок футболісти з Ужгородщини провели із суперником, проти якого «минайці» дебютували на всеукраїнській арені – ФК «Калуш».

Для ФК «Минай» цей матч був важливим, адже перемога у поєдинку могла б впевнено закріпити закарпатський клуб у трійці кращих у західній групі і закарпатський колектив міг би зі спокоєм увійти у довгу зимово-весняну перерву.

Матч, який проходив на ужгородському стадіоні «Авангард», був насичений боротьбою на полі, однак невеликою кількістю гострих моментів. Крім того, погода на стадіоні була контрастною – то футболістів тішило сонце, то, як в останні хвилини, справжньою сильною зливою.

Однак на завершення матчу потішив місцевих уболівальників «Минай», адже гравці клубу влаштували небезпечну нагоду біля воріт гостей. Та все ж, з нулями на табло команди завершують свої виступи на всеукраїнському рівні у 2017 році.

Прес-служба ФК “Минай”