Керівництво Головного управління ДФС та Закарпатської митниці відзначили визволення області від фашистських загарбників

Керівництво Головного управління ДФС та Закарпатської митниці відзначили визволення області від фашистських загарбників.

Сьогодні, 27 жовтня, в Ужгороді Олексій Петріченко – начальник Головного управління ДФС у Закарпатській області, Микола Ясевич – в.о. заступника начальника Закарпатської митниці ДФС, Віктор Потапський – голова первинної профспілкової організації працівників Закарпатської митниці взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення 73-ї річниці визволення України та Закарпаття від фашистських загарбників.

Насамперед посадовці, ветерани, представники Збройних Сил, правоохоронних органів, громадських організацій розпочали відзначення цього знаменного дня для всього українського народу з покладання квітів до пам’ятника «Україна – визволителям».

Відтак від пам’ятника, який знаходиться поряд з українсько-словацьким кордоном, всі кортежем поїхали, щоб покласти квіти до монументу «Добровольцям Закарпаття – учасникам другої світової війни».

Як було заплановано, о 10:40 всі учасники заходу зібрались біля Пагорбу Слави. На цьому місці відбувся мітинг-реквієм, а також покладання квітів до Вічного вогню, який символізує вічну пам’ять про воїнів, які поклали своє життя щоб визволити Україну, наш рідний край від фашистських загарбників.

ДФС у Закарпатськiй областi