Євген Мирончук: «Те, що ми стали чемпіонами достроково — заслуга кожного члена команди»

news imgae

 

Півзахисник ФК «Минай» Євген Мирончук поділився своїми думками з приводу останніх поєдинків команди, зокрема й про здобуття золотих медалей чемпіонату області.

— «Минай» забезпечив собі дострокове чемпіонство. Який настрій зараз панує всередині колективу?

— Те, що ми стали чемпіонами достроково — заслуга кожного члена команди. Всі доклали до цього тріймфу свої зусилля. Тому настрій, звичайно, у всіх чудовий! Але розуміємо водночас, що потрібно у останніх матчах, як чемпіонату області, так і аматорського чемпіонату України, здобути позитивний результат, аби піти на зимову перерву повністю задоволеними.

— Як загалом охарактеризуєш перипетії цьогорічних обласних змагань? Які матчі були найпам’ятнішими?

— Чемпіонат Закарпатської області видався напруженим. Всі цікаві поєдинки відбувалися між першою трійкою команд. Можна сміливо виокремити домашній матч проти виноградівського «Севлюша», коли їм вдався камбек після 3:0. Думаю, від подібних матчів вболівальники отримали задоволення.

 

— Як команда готується до останнього матчу першого кола аматорського чемпіонату України? «Калуш» у рамках 1-го туру показав себе як непоступливий колектив…

— До матчу з ФК «Калуш» готуємось у звичному режимі. Всі відчувають важливість кожного наступного поєдинку. Якщо хочемо претендувати на високі місця у цьому турнірі, потрібно обігрувати таку команду. Ми багато втратили на старті сезону. Тепер мусимо наздоганяти. Не розумію байдужість ужгородських вболівальників, яких на матчах всеукраїнської першості збирається не так вже й багато. Для обласного центру, де немає жодної професійної команди, тим більше у вихідний день, прийти на стадіон, аби підтримати закарпатський клуб, і подивитися гарний футбол, могла б бути чисельніше аудиторія.

 

— У останніх зустрічах, за відсутності Роберта Смокоровського, на позиції лівого оборонця виступав ти. Які враження? Закривати фланг важче?

— Не сказав би, що це моя улюблена позиція. Краще, звичайно, почуваюся на місці центрального півзахисника. Нарешті відновився наш основний лівий оборонець і, сподіваюсь, тренер поверне всіх на свої місця (сміється).

 

 

Розмовляв Олександр Курта, інформаційний відділ ФК «Минай»