ФК «Минай» впритул наближається до першої сходинки у турнірній таблиці аматорського чемпіонату України

Сьогодні на стадіоні «Авангард» відбувся матч 9-го туру аматорського чемпіонату України з футболу, у якому зустрілись ФК «Минай» та ФК «Нива» (Теребовля).

Цей поєдинок був надважливий для обох команд, особливо для господарів поля. Адже з психологічної точки зору для команди з Ужгородщини було би добре завершити перше коло чемпіонату в першій трійці у турнірній таблиці.

Розуміючи важливість матчу, команда пішла вперед. Так, на 20 хвилині першими у матчі відзначились саме «минайці». Перший гольовий епізод на 20 хвилині реалізував Василь Пиняшко. Та під завісу стартової сорокап’ятихвилинки гості з Тернопільщини гідно відповіли господарям поля: Олександр Боженко головою відправив м’яча у ворота Андрія Поповича – 1:1. З нічийним результатом команди пішли у роздягальні.

Такий результат не влаштувував підопічних Миколи Гібалюка. Тож головною метою у другому таймі була максимальна реалізація небезпечних нагод. І «минайцям» вдалось вийти уперед: на 53 хвилині гросмейстерським пострілом у ворота гостей відзначився Яромир Лобода – 2:1. Загалом, протягом другого тайму переможний для «Минаю» рахунок так і залишився на табло.

Тож 2:1 – і «Минай» впритул наближається до першої сходинки у турнірній таблиці аматорського чемпіонату України з футболу.

Фото та текст – прес-служба ФК “Минай”.