Поліція передала до суду справу за фактом збуту фальшивих грошей

На Мукачівщині житель Львова придбав у магазині мобільний телефон та розрахувався за нього фальшивою валютою.

Поліція затримала підозрюваного, зібрала доказову базу та передала справу в суд. Чоловік вже отримав вирок – два роки іспитового строку.

У селі Серне Мукачівського району у місцевому магазині невідомий чоловік заплатив за мобільний телефон 300 фальшивих доларів, купюрами по 50. Про це в районну поліцію повідомив власник магазину. За цим фактом слідчий розпочав кримінальне провадження. Поліцейські оперативно встановили та розшукали особу підозрюваного. Ним виявився 22-річний житель Львова, який приїхав на Закарапаття в гості до свого однокурсника.

Чоловік знав, що гроші, якими він розрахувався за покупку, були фальшивими. З його слів, він отримав їх з продажу автомобіля, тож вирішив позбутися фальшивок та купити у магазині мобільний телефон.

Фігуранту справи повідомили про підозру у вчиненні ним кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 199 Кримінального кодексу України, тобто збут іноземної валюти. Згідно висновку експерта, вилучені гроші виготовлені способом плоского офсетного друку.

Слідство у цій справі вже закінчено та справу з обвинувальним актом передано до Мукачівського міськрайонного суду, який присудив чоловікові іспитовий строк, терміном 2 роки.