Як пройшло засідання Ужгородської міськради (ВІДЕО)

Василя Гомоная затвердили на посаді заступника мера Ужгорода.

Відповідне рішення ухвалила сесія Ужгородської міськради. На засіданні визначили також нових почесних городян та лауреатів “Почесної відзнаки Ужгородської міської ради”. Серед останніх: депутат провів дослідження пішохідних переходів, які аварійні, а таких виявилось 5-ть, подав запит, аби обладнали їх освітленням – минуло майже пів року – реакції жодної.

Міський голова, аргументує можливості такої наразі нема, триває вивчення проекту.депутат звинуватив мера і в не бажанні запускати в роботу і інші затверджені проекти міською радою. Зокрема говорив про громадський бюджет. Каже таким чином міський голова підриває його авторитет серед виборців. Богдан Андріїв у свою чергу звинуватив обранця в популізмі. Власне на цьому дискусії у стінах сесійної зали завершились. Депутати приступили до роботи.

До депутатів міської ради звернулися Ужгородці так званого компотного району, з проханням збільшити кількість автобусів зі сполученням Загорська –Корятовича, та повпливати на поведінку водіїв у ставленні до дітей. Депутати підтримали жителів, ближчим часом ситуацію пообіцяли вирішити. Проголосували за про прийняття медичної субвенції , за програму забезпечення молоді, учасників ато – житлом. В порядку денному сесії майже 20 питань про приватизацію землі шляхом викупу, перед голосуванням до депутатів звернувся представник міської прокуратури.Тож через відсутність генерального плану земельні питання з порядку денного були зняті.

Згодом депутати ухвалили кадрові рішення, зокрема розширили списки майнової комісії. Призначили заступника Ужгородської міської ради. Ну а на завершення депутати Ужгородської міської ради обрали нових почесних громадян міста. Ними стали : Омелян Сокач – народний артист, колишні консули Словаччини – Янка Бурянова та Угорщини – Ендре Саліпскі.