Виключно українською мовою відтепер викладатимуть у навчальних закладах Закарпаття

Виключно українською мовою відтепер викладатимуть у навчальних закладах.

Учням і студентам національних меншин і корінних народів гарантується право на навчання рідною мовою – це передбачено у проекті Закону про освіту, який ВР ухвалила 5 вересня У Тячеві проживає чимало угорців, то ж не дивно, що є кілька навчальних закладів з угорською мовою навчання.

До прикладу, Тячівська ЗОШ І-ІІІст. з угорською мовою навчання ім. Шімона Голлоші.б У фойе Тячівської ЗОШ І-ІІІст. з угорською мовою навчання ім. Ш. Голлоші поряд з угорським прапором – український.

Варто додати, усі учні випускного класу склали ЗНО з української мови та літератури. Крім того, серед майже 300 школярів не тільки угорці.Одне приміщення зі школою ділить і Тячівський ліцей з угорською мовою навчання.

Українці, угорці, румуни, росіяни, поляки та представники інших нацменшини не тільки здавна живуть та розуміють одне одного на Тячівщині, а й захищають рідну Україну на сході у зоні бойових дій АТО.

Варто сподіватися, ніякі провокації та політичні розхитування, не погіршать співіснування різнонаціональних жителів Тячівщини, а жителі найбільшого багатонаціонального району погоджуються з тим, що знати державну мову необхідно.