До уваги правоохоронців – корупціонери УжНУ вчергове спробують відкупитися

Як відомо в Ужгородському національному університеті відбувається ревізія фінансово господарської діяльності.

Представники Держаудитслужби в Закарпатській області таким чином реагують на численні звернення та скарги журналістів і громадських активістів про кричущі, системні розкрадання бюджетних та студентських коштів в УжНУ (скандальне переведення в готівку через ПП-одноденки понад 2 мільйонів гривень грантових коштів, багатомільйонна оплата фіктивних послуг приватної охорони фірмі в якій працює проректор вишу, зловживання та порушення законодавста в частині прийому на навчання студентів-іноземців з привласненням десятків мільйонів їх коштів через фірми-прокладки, мільйонні відкати через підробку актів приймання ніби то виконаних будівельних робіт, багатомільйонні протизаконні доплати та премії керівникам, тощо).

Громадські активісти здійснили візит до офісу Держаудитслужби та надали беззаперечні докази і документи з цього приводу.

Однак, за інформацією джерела з Держаудитслужби , перевірка УжНУ почала гальмуватися її відповідальними особами. Керівництвом університету тим часом здійснюється широкомасштабна підробка, заміна та виготовлення нових документів заднім числом, з метою надання перевіряючим.

Йде торг про розміри підкупу посадових осіб за проведення лише вибіркових перевірок і не відображення таким чином в актах вказаних вище та багатьох інших широкомасштабних корупційних оборудок.

Посередником у цьому цілком ймовірно виступає дружина відповідального працівника Держаудитслужби в Закарпатській області, яка очолює планово-фінансовий відділ вишу.