Корупція в УжНУ підтверджена Е-деклараціями його очільників

Нахабно та цинічно перефарбувавшись, та у незаконний спосіб захопивши владу в УжНУ після Майдану, його теперішні очільники  безкарно розкрадають студентські кошти.

Проректор Рогач О.Я.

Добре відомо, що юридичне прикриття безпрецендентних за розмахом багатомільйонних Смоланківських корупційних схем здійснює проректор Рогач.  Але приховати вдається не все.

Держава зобовязала керівництво державних підприємств оприлюднити відповідні е-деклараціі.  За 2016 рік, у вигляді зарплати у виші, вказаний проректор отримав 216 тис.грн. з яких премії та доплати самому собі, за рахунок зароблених колективом коштів,  – становлять більше 100 тис.грн.

Окрім того, керуючи фінансами у виші, він у цьому ж році отримав додаткову тільки офіційну “зарплату” 72 тис.грн. у приватній охоронній фірмі “СЕНК”.

Читайте також: Вартість щомісячної охорони УжНУ майже дорівнює зарплаті Генпрокурора України

Як неодноразово повідомляли Закарпатські ЗМІ, за сприянням Рогача, щорічно з бюджету УжНУ, на рахунки цієї ж фірми ПП “Сенк-охорона”, перераховується понад 2 мільйони гривень, за неіснуючі послуги з охорони та патрулювання .

Всього за  рік свого проректорства Рогач “заробив” на автомобіль Mazda SkyActiv, вартістю у 618 тис. грн.

Вперше задекларував проректор і 40 тис $ готівки, з яких 5 тис належать його дружині.

Згідно з е-декларацією, в Рогача О.Я.  10 соток землі і житловий будинок аж на 357 кв. м, що є нібито “об’єктом незавершеного будівництва”. Таким чином цей юрист уникає від сплати державі податку на нерухомість в якій давно проживає.

Читайте також: Афера з приватною охороною УжНУ вийшла в топ корупційних скандалів області

Очевидно, що  стрімкий фінансовий успіх Рогача О.Я. забезпечує йому посада проректора-куратора  прикриття корупційних схем керівника Смоланки.

І поки батьки студентів віддають останні гроші за навчання дітей, а трудовий колектив вишу чекає на справедливість в питанні оплати праці, Рогач О.Я. за лічені місяці стає мільйонером, власником дорогого автомобіля, елітної нерухомості та 40-тисячного доларового валютного рахунку.

Читайте також: В найбільшому виші краю виявили чергову корупційну схему