Проректор УжНУ “заробив” на авто вартістю у майже мільйон гривень

Проректор Ужгородського національного університету небувало розбагатів. Якщо до своєї проректорської каденції, Рогач Олександр Янович декларував вітчизняну “дев’ятку”, то сьогодні він кермує дороговартісною Mazda 6 Skyactiv.

rog3

rog2

Буквально за два роки проректорства, фінансовий статок Олександра Яновича небувало зріс. І це не дивно, адже тільки на афері з охороною вишу, проректор щороку “розпилює” майже 2 мільйони гривень, які осідають в кишенях Смоланки В.І., представників охоронної фірми та безпосередньо Олександра Яновича.

mazda-6sky

Щорічно, університет перераховує майже мільйон гривень за патрулювання двох об’єктів УжНУ силами аж двох охоронців Сенк-охорона, ще стільки ж, ректор виплачує за фіктивно надані послуги – встановлення відеоспостереження, протипоженої сигналізації, і т.д., – речей, які встановлені та функціонують ще до початку ректорства Смоланки.

Свого часу, нинішній проректор працював юристом на вище згаданій фірмі, тож такий корупційний тандем після призначення Рогача в керівне крісло УжНУ – нікого не здивував.

А ще Олександр Янович очолює комітет з конкурсних торгів, що також неабияк посприяло розміру його кишені. Протоколи засідань комітету тримаються під грифом “секретно”, та старанно приховуються від активістів та колективу вишу.

Читайте також:

Адміністрація УжНУ продовжує викидати 720 тисяч гривень на рік за двох приватних охоронців

Бюджет УжНУ знаходиться “під охороною” проректора

“Сенсаційне” затримання п’янички в УжНУ вартістю у 2 мільйона гривень студентських коштів