Після програми «ГРОШІ» на каналі “1+1” прокуратура через суд вимагає скасувати земельне рішення Ужгородської міськради

Після програми «ГРОШІ» на каналі “1+1” про виділення Ужгородською міською радою земель на піджаків, а реально-забудовникам, прокуратура через суд вимагає скасувати рішення Ужгородської міськради, якими було незаконно передано у приватну власність земельні ділянки вартістю майже 2 млн грн. по вул. Руській, м. Ужгорода.

Підставою для оскарження рішень стало те, що вказані земельні ділянки, вартість яких становить майже 2 млн. грн., органом місцевого самоврядування було надано у власність всупереч вимогам Земельного кодексу України та Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», адже відведені вони із земель багатоквартирної забудови під землі індивідуальної житлової забудови.

Слід зауважити, що опрацювання інформації про порушення законодавства України, при відведені земельних ділянок комунальної власності Ужгородською місцевою прокуратурою здійснювалось у ході вивченняінформації, наведеної у інтернет-виданні «ПРОЗАК» під заголовком «ЯК ужгородська влада дерибанила землю в центрі міста, залучивши АТОшників» та програми «ГРОШІ» на каналі «1+1». Тому прокуратура дякує журналістам за співпрацю – повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.