Ректор УжНУ зарахував дружину прокурора-подільника на навчання до вишу

У вересні 2016 року, Смоланка В.І. зарахував Кавку О.П., дружину прокурора прокуратури Закарпатської області Кавки Юрія Івановича, здобувачем вищої освіти ступеня доктора філософії за державним замовленням за спеціальністю “Право (Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень)”.

Тобто вчергове своє підтвердження знайшла інформація про корупційний тандем Смоланки-Кавки.

Варто нагадати, що прославився Кавка завдяки оприлюдненню в ЗМІ інформації про те, як ректор УжНУ перерахував на рахунок фізичної особи підприємця, дружини прокурора, півмільйона гривень за нібито встановлення пластикових вікон в УжНУ, які насправді були встановлені за сприянням чеського фонду “Віза”.

Дружба ректора з прокурором почалася з працевлаштування дружини Кавки Ю.І.,  в Ужгородський національний університет, після чого Кавка Оксана оформила себе приватним підприємцем. А для закріплення дружби, буквально через декілька місяців Смоланка В.І.  трьома траншами перерахував Оксані Петрівній вище згадані понад півмільйона гривень університетських коштів.

765
766
767

На даний момент прокуратура перевіряє факти можливого зловживання ректора та працівника свого відомства.

Цікаво, чи службове прокурорське резслідування пояснить, як вагітна дружина – приватний підприємець тривалий час виготовляла у звичайній квартирі пластикові вікна на мільйони гривнів для УжНУ та цілого ряду бюджетних установ.

Очевидно, що це була винагорода прокурору за кришування масштабних корупційних оборудок керманича вишу про які неодноразово повідомлялося в ЗМІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Найкорумпованіші в Закарпатті?

View Results

Loading ... Loading ...