На працівників Державної прикордонної служби відкривають кримінальні справи та службові розслідування (ІНСАЙД)

Як раніше повідомляв “Закарпатський інсайдер“, на КПП “Ужгород” проводять масштабну кадрову ротацію прикордонників.

Змінюють практично весь склад ДПСУ на митному пості “Ужгород”, на керівні посади, в тому числі, призначають приїзжих працівників відомства.

Нагадаємо, що раніше на КПП “Ужгород” було відряджено групу прикордонників зі Львівщини, МП “Рава-Руська”.

Прикордонники, які працюють в межах інших прикордонних загонів чи пунктів пропуску відмовляються йти працювати на КПП “Ужгород”.

Більше того, редакції zak-insider.com стало відомо, що вже зараз правоохоронці та працівники Внутрішньої безпеки ДПСУ “підіймають” документи, про те,  хто власне дозволив свого часу “мале коло” для пересічників.

Тоді,  дана схема була вигідна працівникам ДПСУ, які брали по 5-10 грн за розвернення авто на нейтральній території між Україною та Словаччиною (400-600 машин за зміну), пізніше практика з “подяками” відійшла в небуття.

За попередньою інформацією, на працівників, яких забирають з КПП “Ужгород” також відкрито службові розслідування за маніпуляції з внесенням даних, щодо переміщення громадян через український кордон, тощо.

У Чопському прикордонному загоні запевняють, що дана ситуація нічого більше аніж, відповідно до запланованих заходів, планове переміщення пероналу.

Деталі пізніше.