В найбільшому виші краю виявили чергову корупційну схему

В засобах масової інформації вже висвілтювалися деталі корупційної оборудки ректора УжНУ Смоланки з приватною охоронною фірмою “Сенк-охорона”.

Ужну

Згідно з журналістськими розслідуваннями, ректор вишу перераховує приватній фірмі біля 1 000 000 гривень на рік за так звану охорону та патрулювання об’єктів УжНУ силами аж 2-х охоронців. При цьому в штатному розписі вишу міститься 150 посад охоронців, вахтерів і т.д.

Що цікаво, ці посади не використовуються в повній мірі, а економія фонду їх зарплати йде на виплату премій керівництву університету.

Читайте також:

Нещодавно керманич виставив себе на посміховисько громадськості, оприлюднивши на сайті УжНУ матеріал про сенсаційне затримання п’янички в ботанічному саду УжНУ силами охоронної фірми, яке обійшлося вишу у 2 мільйони гривень.

За інформацією громадських активістів, останнім часом в Ужгородському національному університеті почастішали крадіжки на фізичному, хімічному та біологічному факультетах. Предметом крадіжок стають застарілі дороговартісні прилади, які містять в собі дорогоцінні метали. Однак у випадку проникнень на ці факультети, сигналізація вище згадуваної ПП “Сенк-охорона” чомусь не спрацьовує.

Сенсаційних затримань не має. Навпаки , ці факти старанно приховуються.

Працівники вишу впевнені, що керманичі УжНУ просто кришують крадіжки таких приладів, отримуючи при цьому неабиякий зиск.

Найкорумпованіші в Закарпатті?

View Results

Loading ... Loading ...