Прокурор прокуратури Закарпатської області Юрій Кавка засвітився в черговому корупційному скандалі

ЗМІ вже оприлюднювали корупційну схему кришування прокуратурою розкрадання державних коштів керівництвом УжНУ.

Прокуратура

Як відомо, ректор вишу працевлаштував в УжНУ дружину прокурора Кавки. Водночас, на рахунки фізичної особи-підприємця Кавка Оксана Петрівни, з бюджету УжНУ було перераховано біля мільйона гривень за виготовлення та заміну платикових вікон. При цьому значна частина університетських вікон встановлювалася благодійними організаціями. Цікаво, що вказана вище підприємницька діяльність зареєстрована у кв.29, в буд.14 на вул.Бестужева, що належить прокурору Кавці Ю. Вказана квартира і є єдиним потужним виробничим цехом в якому дружиною прокурора виготовлені сотні кв.м. металопластиковоі продукції.

Інформація про завуальовані хабарі ректора Смоланки прокурору Кавці призвела лише до переводу сумнозвісного прокурора з відділу по боротьбі з корупцією до іншого підрозділу в тій же обласній прокуратурі!

На певний час підприємницька діяльність дружини прокурора призупинилася. Але бюджетні кошти – ласий шматок. Громадські активісти виявили, що на рахунки дружини прокурора прокуратури Закарпатської області вчергове надходять значні державні кошти. Цього разу за ремонт дитсадку.

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив правозахисник Олександр Пересоляк:

“Сільський голова с. Коритнян Ігор Бадида намагається відвернути увагу від розкрадань, які мають місце в його селі і до яких, як виявляється, він має безпосереднє відношення. Так, у с. Коритняни на ремонт дитячого садочку було витрачено понад 1 млн. грн., однак показати що саме на даху садочку відремонтовано Ігор Бадида на звернення журналістів, активістів та моє. як адвоката разом із працівниками міліції не захотів. Мабуть було, що утаємничувати. Сам ремонт проведений дружиною обласного прокурора Юрія Кавки – Оксаною. Цікаво, що перешкоджати доступу до правди активістам прийшов адвокат Віталій Голуб, колишній працівник прокуратури Закарпатської області, товариш Кавки. Совпаденіє? А сільський голова мені розповідав байки про те, який Юрій Кавка чесний чоловік у прокуратурі. Виявляється вони ще й знайомі”.

Нещодавно прокуратура Закарпатської області отримала нового очільника. Але Гаврилюк Володимир Олегович вперто “не помічає” очевидні зловживання прокурора Кавки, який, кришуючи корупційні схеми високопосадоців-бюджетників, через дружину-“підприємця” привласнив мільйони гривень державних коштів.