“Сенсаційне” затримання п’янички в УжНУ вартістю у 2 мільйона гривень студентських коштів

Керманичі УжНУ здійснили недолугу спробу обґрунтування доцільності існування дворічної корупційної схеми розкрадання коштів, яку оплатили студенти, коштами за навчання.

198

На офіційному сайті вишу з’явилася багатослівна подяка за “героїчне затримання серійного грабіжника”, здійснене працівниками ПП “Сенк-охорона”.

rogach_siteВідомо, що до своєї проректорської каденції, юристом за сумісництвом, на цьому ПП тривалий час працював нинішній проректор УжНУ, який відповідає за фінансово-юридичні питання Рогач О. Я.

Цікаво, що на численні запити активістів, цей проректор уникає  надання детальної інформації про свою діяльність в охоронній фірмі.

У 2014 р.,  відразу ж після зайняття проректорської посади, Рогач О.Я., у змові з новоспеченим  очільником УжНУ Смоланкою,  підписав без сумніву “відкатну” угоду з вказаною вище приватною охоронною фірмою, згідно з якою виш перераховує більше 500 000 гривень на рік за охорону та патрулювання об’єктів УжНУ, силами аж 2-х охоронців. І це при наявності в штатному розписі 150 ставок сторожів, вахтерів і т.д.!

senk-1

Договір між УжНУ та “Сенк-охорона”

Громадські активісти з’ясували, що окрім ПП “Сенк-охорона”,  існує ще Спільне підприємство “Сенк-охорона”, на рахунки якого,  з ‪‎УжНУ‬, в продовження афери, надійшло додатково 400 тис грн,  за неіснуючі послуги: встановлення систем вiдеоспостереження, протипожежної сигналiзацiї, тощо.  Але ж добре відомо, що більшість таких систем встановлені ще декілька років тому.

Щомісячна оплата за послуги 2-х охоронців. Джерело - http://spending.gov.ua

Щомісячна оплата за послуги 2-х охоронців.  Джерело – http://spending.gov.ua

apvВказані “управлінські знахідки” Рогача та Смоланки, тільки за рахунок оборудки з приватною охоронною фірмою, вже спустошили виш на понад 2 мільйони гривень, з коштів внесених студентами за навчання.

Цинізм вказаної корупційної оборудки полягає також і в тому, що саме вказаним  вище “управлінцям” належить озвучена днями ініціатива суттєво підвищити, тим же студентам вишу, плату за навчання!

Публікація, на офіційному сайті УжНУ, подяки керівництва вишу охоронній фірмі за затримання вдрузки п’яного (за інформацією УМВС) іршавчанина, який намагався  поцупити у ШТАТНОГО СТОРОЖА УжНУ мобілку та особисті речі, може викликати хіба що сміх та огиду.

Адже кожна тверезомисляча людина розуміє, що показове “затримання” п’янички в ботанічному саду УжНУ, здійснене вперше за два з половиною роки з початку надання “охоронних послуг”, виконане лише з метою прикриття очевидної корупційної схеми.

"Профі" від "Сенк-охорона" .

“Профі” від “Сенк-охорона”
.

Правоохоронці мовчать, системних зловживань в УжНУ не бачать,  навіть при наявності очевидних численних фактів та резонансу в засобах масової інформації.

Можливо служителі закону теж “в долі”?

Читайте також:

Найкорумпованіші в Закарпатті?

View Results

Loading ... Loading ...