Західне регіональне управління прикордонної служби замовило будівництво житла в Ужгороді за 56,00 млн грн

Західне регіональне управління Державної прикордонної служби України 12 вересня за результатами тендеру замовило Приватній багатогалузевій виробничо-торговій компанії «Захід» будівництво житла в Ужгороді за 56,00 млн грн.
Стройка
Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця 2017 р. мають звести 7 багатоквартирних будинків по вул. Собранецька, 200 (Відділ прикордонної служби «Ужгород»).

Виконають будівельні роботи, зовнішнє оздоблення і внутрішнє опорядження, влаштують покрівлю, ґанки, підлоги та інженерні мережі, благоустроять та озеленять територію.

Цьогоріч із держбюджету за цільовою програмою на першу чергу із 48 квартир виділено 20,48 млн грн.

Нагадаємо, у 2011 р. підряд на це будівництво вартістю 28,05 млн грн. отримало львівське ПП «Мірт» Юрія Бойка (не плутати з екс-міністром). Із травня 2015 р. фірма перебуває у стані санації.

Нині конкурентами були ТОВ «Львівський будівельний холдинг» і ТОВ «Ферозіт».

Останнє подало скаргу в АМКУ, проте йому відмовили через запізнення і необґрунтованість.

Компанія «Захід» із м. Тлумач Івано-Франківської обл. належить Володимиру Олійнику (не плутати з екс-нардепом). Він також володіє ПП «Захід-ІТБС», що прописане там само, а також ТДВ «Ремтехсервіс»разом із низкою фізосіб.

За даними «ВДЗ», фірма-переможець виграла тендер уперше.

«Захід-ІТБС» із грудня 2015 р. отримав два підряди відділу освіти Тлумацької райдержадміністрації на постачання тепла на суму 1,05 млн грн.

«Ферозіт» із Тернопільщини належить львів’янам Володимиру Домащуку і Михайлу Потію.

Із 2012 р. фірма виграла тендерів на 48,40 млн грн., з яких 18,26 млн грн. – у нинішнього замовника.

«Львівський будівельний холдинг» записано на Володимира Вдов’яка, який раніше був директором. Першозасновниками були Олег Петеляк та Ігор Гринкевич.

Останній був співвласником нині ліквідованого ТОВ «Будівельна компанія «Верховина», відомогонасамперед через скандал довкола реставрації Вірменського собору в 2009 р. у Львові.