Cлідчі Генпрокуратури розпочали допит Олександр Сачка

Про це повідомив у соцмережі Влад Добош, адвокат, який неодноразово захищав закарпатських бійців “Правого Сектору” у суді.

Олександр сачко

За його словами, слідчі Генпрокуратури розпочали допит Олександр Сачка у якості підозрюваного. Нагадаємо, О.Сачко тривалий час очолює закарпатську організацію “Правого Сектору”.

Трохи раніше виявилося, що слідчі ГПУ оголосили О. Сачка в розшук, та у зв’язку з цим зупинили якесь кримінальне провадження. “Зроблено це навмисно, щоб затримати Сашка та помістити під варту”, – переконаний адвокат В.Добош. Він також додав, що від слідчих Сачко не переховувався. Про це на своїй сторінці повідомив і сам допитуваний.

“Що ж, повторюю відповідь на це питання. Ніколи не ховався, не ховаюся і в подальшому не збираюсь. Номера мого мобільного не має хіба новопризначений прокурор області. Але не телефонував ніхто з правоохоронців. За цей час я проживав вдома, відвідував всі судові засідання, де судять моїх побратимів, неодноразово зустрічався з правоохоронцями, журналістами, представниками ОБСЄ. З початку вересня і до середини жовтня я перебував у відрядженні в зоні проведення АТО, про що можу надати довідку. Також ніхто не звертався до моїх родичів. Ніхто не звертався й до моїх адвокатів Роман Бухтояров і Влад Добош, хоча слідчі ГПУ мають номери їхніх телефонів… “, – повідомив Олександр Сачко.

Нагдаємо, іще влітку керівник закарпатського “Правого сектора” Олександр Сачко заявив, що отримав повідомлення Генеральної прокуратури про скоєння ним 15 злочинів.
sws

sws2
Zaholovok.com