Життя і здоров’я студентів та працівників УжНУ й надалі в небезпеці!

Як повідомлялось раніше, з понеділка УжНУ почала перевіряти Державна інспекція навчальних закладів України.
kavv
Одним з кричущих фактів халантності керівництва університету, який перевірятиме інспекція, є відсутність акту введення будівлі УжНУ в експлутацію.

Мова йде про корпус прибудований до основного, в якому працює та навчається більше 2000 людей з 4-х різних факультетів. В будь-яку мить, наприклад, вони можуть потрапити у вогняну пастку, так як роками користуються лише одним боковим входом-виходом у будівлі.

Одразу виникає запитання – хто і як робив ремонтні роботи та надавав послуги по об’єкту не введеному в експлуатацію? За незаконно використані бюджетні кошти – кримінальна відповідальність.

Даний будівельний об’єкт, що знаходиться по вул. Університетська, 14, не відповідає проектній документації, вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил, та техніці безпеки.

Активісти безліч разів зверталися до керівництва вишу. Даний прецендент неодноразово висвітлювався в засобах масової інформації, а підтвердженням нездачі будівлі в експлуатацію є відповідь університету на інформаційний запит громадських активістів.

ex1

ex2

Однак, за інформацією “Закарпатського інсайдеру“, керівництво УжНУ готує сфальсифіковані документи, що будівля нібито здана в експлуатацію, з метою ввести в оману представників Державної інспекції.

Як на це все відреагують представники ДІНЗ України? Чи насправді керівництву університету вдасться домовитися з перевіряючими, ціною безпеки життя та здоров’я понад 2000 студентів та викладачів?

Найкорумпованіші в Закарпатті?

View Results

Loading ... Loading ...