Акції з блокування КПП Закарпатської митниці ДФС несуть замовний характер (ВІДЕО)

Уже другий день поспіль власники автомобілів з іноземною реєстрацією блокують дорогу.

4-33-40

Блокування КПП “Ужгород – Вишнє Немєцке”

І якщо до сьогодні все обмежувалося блокуванням КПП “Ужгород – Вишнє Немецке”, то декілька годин тому активісти нахлинули на основну артерію Закарпатської митниці – КПП “Тиса” зі сполучення Чоп-Захонь.

aaaaa

Блокування на Миному посту “ТИСА”

Серед активістів присутні представники Львівської та Київської областей. Скоріш за все такі блокування являються замовними, та мають на меті дискредетацію обласної влади та прикордонних і митних органів.

У зв’язку з діями активістів, Держприкордонслужба рекомендує під час планування поїздок з подальшим перетином кордону скористатися іншими пунктами пропуску:

«Дзвінкове» – з 09:00 до 17:00;

«Косино» – з 08:00 до 20:00;

«Лужанка» – цілодобово;

«Вилок» – цілодобово;

«Малий Березний» – цілодобово;

«Чоп» – пасажирська станція (залізничне сполучення) згідно з графіком руху поїздів.

Геннадій Москаль вже дав доручення правоохоронцям, щоб ті в межах законодавства розібралися з ситуацією довколо мітингуючих.

До слова, в понеділок КПП “Тиса” навантажений трафіком автобусів, що прямують з Італії до України, тож перекриття цього контрольно-пропускного пункту, саме сьогодні, не є випадковим.

Раніше ЗМІ повідомляли, що про за фактом блокування КПП “Ужгород”, Ужгородською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження.

Відео блокування МП “Тиса”:

Найкорумпованіші в Закарпатті?

View Results

Loading ... Loading ...