У 2016 році працівники ДФС Закарпаття провели 43 планові перевірки

У січні-липні 2016 року підрозділом аудиту ГУ ДФС у Закарпатській області проведено 43 планові перевірки.
дфс
Що стосується позапланових перевірок, то всього протягом семи місяців поточного року проведено 170 таких перевірок. Крім того, фахівцями фіскальної служби здійснено 52 зустрічні звірки.

У більшості випадків рішення щодо проведення позапланових перевірок не залежать від ініціативи контролюючих органів. Так, за 7 місяців поточного року із усіх позапланових перевірок – 136 проведено у зв’язку з ліквідацією суб’єктів господарювання, на звернення платників податків та ін.

Варто зазначити, що акцент у роботі аудиторів посилено на ретельний відбір до перевірок лише ризикових суб’єктів господарювання та забезпечення доказовості виявлених порушень в ході планових перевірок (комплексність охоплення питань і періодів).

За результатами цьогорічних перевірок платникам донараховано до сплати понад 15 млн грн узгоджених податкових зобов’язань.

Найбільша сума донарахованих платежів – зобов’язання по декларуванню податку на прибуток – понад 6 млн грн та ПДВ – більше 1,2 млн грн.

Поряд з цим, за результатами перевірок з питань дотримання суб’єктами господарювання вимог валютного законодавства донараховано 933 тис. грн пені за порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД, за порушення законодавства з питань митної справи 930 тис. грн грошових зобов’язань.

Зауважимо, що реальний вклад підрозділів аудиту із забезпечення надходжень до бюджету склав 78% – із нарахованої суми до бюджету вже надійшло 11,7 млн грн. Крім того, зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 6,4 млн грн, що упередило несплату податку у майбутньому на 1,1 млн грн.

ДФС у Закарпатській області

Найкорумпованіші в Закарпатті?

View Results

Loading ... Loading ...