Йосип Борто на семінарі садоводів: Нині ринком керує висока якість та конкуренція

«Натуральне яблуко – запорука здоров’я!» – під таким гаслом в Ужгороді пройшов семінар-практикум з нагоди Дня плодорозсадника, організований департаментом агропромислового комплексу ОДА для садоводів з різних регіонів України.
865
У ході конференції фахові агрономи розповіли про нові перспективи у садівництві та сортові інновації плодорозсадників як запоруку успішного саду.

З вітальним словом перед садоводами виступив виконуючий повноваження голови Закарпатської облради Йосип Борто. Він зазначив, що ті часи, коли головним критерієм успішності був урожай, – минув. Тепер ринком керує висока якість та конкуренція. І до того господарства, де вирощують великі та здорові плоди найвищого стандарту, вишукуються черги. Відповідно і ринкова вартість таких фруктів значно вища.

Також Йосип Йосипович розповів учасникам семінару, що для підтримки садівництва у краї депутати Закарпатської облради прийняли відповідну обласну Програму, для реалізації якої передбачено майже 20 мільйонів гривень. Кошти направлені на розвиток насінництва, садівництва, ягідництва, горіхоплідних культур та винограду, а також на розбудову інфрастуктурних об’єктів, модернізації та оновлення матеріально-технічної бази сількогосподарського виробництва, розвиток органічного землеробства.

Відтак під час семінару йшлося про новітні технології вирощування плодово-ягідної продукції та винограду із застосуванням краплиного зрошення, що є запорукою виробництва високоякісної продукції, екологічно безпечної, економічно стабільної та на довгі роки.

На прикладі кількох плодорозсадників учасникам семінару продемонстрували зменшення пестицидного навантаження при захисті інтенсивних садів, особливості зрошення і удобрення яблунь, протиградову сітку як основу інтенсивного садівництва, сучасну техніку. Зазначалося, що продукція, вирощена за допомогою регуляторів росту, має настільки привабливий вигляд та смак, що чітко вирізняє виробника на фоні інших конкурентів. А це дає вагомий аргумент для продажу товару за більшою ціною. І забезпечує поряд з цим надзвичайно гарний попит від платоспроможних клієнтів.

Прес-служба Закарпатської облради

Найкорумпованіші в Закарпатті?

View Results

Loading ... Loading ...