Хто з двох найімовірніших кандидатів стане головним прокурором Закарпаття?

За інформацією нашого інсайдера, на рівні керівництва ГПУ вирішено зробити кадрову ротацію, та перевести прокурора Закарпатської області Володимира Янка в Луганську обл.

Володимир янко

Такому рішенню передували неодноразові акції громадських активістів щодо бездіяльності головного прокурора Закарпаття, наявності в нього незадекларованого майна, невістки мільйонерки, тощо.

За інформацією ЗМІ, сьогодні основними кандидатами на пост прокурора Закарпатської області являються Павло Кононенко та Іван Шимон.

Павло Кононенко

827
Забутий персонаж, який вже встиг попрацювати на Закарпатті. Народився 20.03.1964 року в с. Кам’янка Добропільського району Донецької обл. в сім’ї робітників.

Перша посада в МВС – оперуповноважений ,  далі – дільничний інспектор Красногвардійського райвідділу міліції.

За період служби займав різні посади, від опероуповноваженного до начальника УБОЗу, заступника та начальника міліції області, тощо.

В 2008 році, нинішній Генеральний прокурор України Юрій Луценко призначив Павла Кононека на посаду очільника міліції Закарпатської області. Вважалось, що Павло Кононенко являється людиною Юрія Віталійовича та Геннадія Москаля. Перевівся в 2008 році до нас з Дніпропетровської обл., де на той час працював заступником ГУМВС області.

На 18-ту річницю незалежності України, Юрій Луценко підвисив полковника Павла Кононенка до звання генерала-майора.

Сьогодні, завдяки з тісними зв’язками з генпрокурором України та губернатором Закарпаття, Павло Миколайович являється найімовірнішою кандидатурою на пост очільника прокуратури Закарпатської області.

Іван Шимон

826
Нинішній заступник головного прокурора області. Народився у селі Данилові, що на Хустщині 21 травня 1977 року. У 2002 році закінчив Ужгородський національний університет, а також Національну академію прокуратури України.

15 жовтня 2013 року наказом Генпрокурора України Віктора Пшонки Шимона Івана Петровича було призначено прокурором Мостиського району Львівської області. З моменту працевлаштування в органах прокуратури поміняв безліч посад і прокуратур в яких працював.

Остання посада Івана Шимона перед призначенням заступником прокурора Закарпатської області – начальник відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні оперативно-розшукової діяльності управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Закарпатської області.
_

Щодо діяльності Володимира Янка, то кримінальні справи ініційовані громадськими активістами, роками лежали в в прокуратурі Закарпатської області. Прокурор Закарпатської області Володимир Янко не виправдав сподівання громадськості щодо боротьби з корупцією та свавіллям місцевих “чиновників-царків”.

Сайт “Ужгородська правда” опублікував список кримінальних справ, відкритих на депутатів та чиновників Ужгорода та Чопа, також на самих представників прокуратури, які за “дивними обставинами” не розслідуються і закриваються.

Серед відомих призвіщ: Івегеш, Погорелов, Волошин, Цар.

Це тільки крапля у морі про яку повідомили активісти двох Закарпатських міст. На жаль прокуратура не звітується про кількість відкритих кримінальних справ проти чиновників та своїх працівників.

Перелік кримінальних справ- тут.