15 доларів за кожен провезений контрабандою годинник, або Iphone 6S за сприяння контрабандистам

Суд вирішив, що для покарання корупціонера буде досить штрафу. Про це стало відомо з вироку Ужгородського міськрайсуду Закарпатської області від 27 червня 2016 року, розміщеного в Єдиному реєстрі судових рішень. Вирок суду.
Прикордонники
На хабарі спіймали начальника відділення інспекторів прикордонної служби відділу «Косино». Як видно з досудових матеріалів, в лютому 2016 року прикордонник був відряджений на проходження служби на ККП «Лужанка». В цей час він вступив в змову з контрабандистом, возившим через кордон годинник. Інспектор запропонував йому своє сприяння у безперешкодному переміщенні товару – якщо той буде платити по 15 доларів за кожен перевезенний годинник.

Контрабандист погодився на ці умови і передав прикордоннику телефон марки ірhоnе Аррlе 6S (оцінений в 18 тис. Гривень) і 3.9 тис. Гривень готівкою – за партію з 43-х годинників. Гроші і телефон були знайдені в кишені штанів прикордонника при його затриманні.

Звинувачення кваліфікувало дії інспектора по ч.1 ст.368 КК України – одержання хабара службовою особою з використанням службового становища. На суді він повністю визнав свою провину і заявив про щиросердне каяття. Прийнявши до уваги позитивні характеристики злочинця з місця роботи і його малолітню дитину, суд засудив прикордонника до штрафу в розмірі 25.5 тис. Гривень.

Найкорумпованіші в Закарпатті?

View Results

Loading ... Loading ...