ЗМІ викрили гучну корупційну змову між прокуратурою та УжНУ

Очільник УжНУ знайшов слабку ланку в правоохоронних органах і тому відкриті проти нього кримінальні провадження поки що не завершені.

Смоланка в і

Мова йде про прокурора відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Закарпатської області Кавку Юрія Івановича.

Протягом тривалого часу він виконує специфічні функції в інтересах зацікавлених осіб, заробляє на корупції, точніше на боротьбі з нею. Ю.І.Кавка має заплямовану репутацію. Його слід однозначно під контролем громадськості відправити на поліграф.

Як може корупціонер боротися з корупцією ?

Нас зацікавила схема, за якою В.І.Смоланка платить дань Ю.І.Кавці. Це елементарна триходівка.

Крок перший – працевлаштування Смоланкою дружини Кавки в університет з видачею диплома магістра в придачу.

Крок другий – дружина Кавки, будучи працівником вишу, оформляється приватним підприємцем.

Крок третій – на цю дружину – приватного підприємця спрямовуються кошти УжНУ за фіктивні роботи і послуги.

Прокурор відділу Кавка Юрій Іванович особисто та його дружина Кавка Оксана Петрівна зацікавлені в гальмуванні кримінальних проваджень щодо корупційної діяльності Смоланки В.І.

Відомо, що Кавка О.П., дружина Кавки Ю.І., навчалася в УжНУ за спеціальністю “німецька мова і література”.

15 липня 2014 року Кавка Ю.І. працевлаштував дружину Кавку О.П. в Ужгородський національний університет на посаду лаборанта кафедри кримінального права, про що ректор університету Смоланка В.І. видав відповідний наказ.

За даними Єдиної державної електронної бази з питань освіти станом на 27 вересня 2014 року, Кавка О.П. була зарахована на заочну форму навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» за спеціальністю “правознавство” (юридичний факультет Ужгородського національного університету).

Кількома днями раніше, 22 вересня 2014 року Кавка О.П. наказом ректора Ужгородського національного університету переведена вже з посади лаборанта на посаду старшого лаборанта вказаної кафедри.

26 січня 2016 року Кавка Оксана Петрівна реєструється фізичною особою-підприємцем, бажаючи виконувати «інші роботи із завершення будівництва (основний КВЕД)».

6 травня 2016 року Кавці О.П. УжНУ перераховує 163 144.80 грн. З приміткою «попередня оплата на виконання робiт по “Замiнi вiкон НЛК блоку Г по вул. Унiверсит.14 зг. рах.7/05.05.16 р., дог. 2/04/2016/04.05.16 р.».
7 червня 2016 року – двома траншами ще 380 671.20 грн. «за викон. робiт по “Замiнi вiкон НЛК блоку Г по вул. Унiверсит.14”; зг. акту №1 за 06/2016р. вiд 03.06.16 р., дог. 2/04/2016/04.05.16 р.».

Разом ця сума складає 543 816.00 грн.

765

Дані взято з Єдиного веб-порталу використання публічних коштів http://spending.gov.ua/ 

766

Дані взято з Єдиного веб-порталу використання публічних коштів http://spending.gov.ua/

767

Дані взято з Єдиного веб-порталу використання публічних коштів http://spending.gov.ua/

Як повідомили 17 червня цього року ЗМІ, УжНУ отримав нові вікна – на факультеті міжнародних відносин всього за три тижні встановлено майже 60 вікон.

Але насправді дану заміну провів чеський фонд «ВіЗа», а не ФОП Кавка О.П.http://goo.gl/Bqe7ug

За що цікаво прокурор відділу Кавка Ю.І. через свою дружину отримав від Смоланки В.І. з рахунку УжНУ понад пів мільйона грн.?

Скільки ще Смоланка В.І. заплатив йому готівкою? В якому гаражі в Кавки Ю.І. такі виробничі виробничі потужності? Чи не закінчиться бува ця афера ще й міжнародним скандалом щодо відмивання коштів?

Питань виникає багато. Відповіді можна отримати, коли обидва подільники Смоланка В.І. та Кавка Ю.І. пройдуть поліграф.

Найкорумпованіші в Закарпатті?

View Results

Loading ... Loading ...