Сьогодні відбудеться семінар на тему: «Права людини та обов’язки держави. Соціальні права та проблеми подолання дискримінації»

23 червня 2016 року об 11:00 відбудеться семінар на тему: «Права людини та обов’язки держави. Соціальні права та проблеми подолання дискримінації».
Правовий захист
Організатором заходу виступає Закарпатське обласне товариство інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України». Програмою заходу передбачено розгляд таких важливих для людей з інвалідністю тем, як право на охорону здоров’я, право на достатній життєвий рівень, право на доступ до правосуддя тощо. До участі запрошені експерти з Управління охорони здоров’я, Управління соціального захисту, Управління юстиції, а також практикуючі адвокати.

Нагадаємо, що майже місяць тому, 31 травня, відбулася позачергова звітньо-виборча конференція ЗОТІ ВОІ «СОІУ», на якій Головою Товариства було обрано Дениса Юрійовича СУХОТІНА, який є не лише досвідченим юристом, а й людиною, яка також в повній мірі відчуває на собі ті труднощі, з якими зіштовхуються люди з інвалідністю в Україні.

Найкорумпованіші в Закарпатті?

View Results

Loading ... Loading ...