Головний казначей Закарпаття проживає у vip-апартаментах УжНУ (ДОКУМЕНТ)

Начальник Головного управління Казначейства в Закарпатській області проживає у трикімнатних vip-апартаментах гуртожитку УжНУ, що знаходиться по вул. Українська, 19.
273
У трикімнатних апартаментах з євроремонтом, телевізорами, побутовою технікою, столовими приборами та меблями, могли б проживати шість-сім студентів університету, або коледжу.

Проте, за попередньою домовленністю очільників вишу із заступником начальника ГУ Казначейства, навзамін лояльного відношення казначейства до актів та рахунків УжНУ, туди було поселено нового керівника управління – Конджарію Надію Вікторівну (переїхала з Донецької області), що являється прямою корупцією, та зловживанням посадовим становищем на користь третіх осіб, з метою власної вигоди.

Навзамін поселення до апартаментів, ГУ Казначейства в Закарпатській області  приймає  завірені  неналежним чином акти виконаних робіт та замовлених університетом послуг на мільйонні суми, сприяючи корупції адміністрації УжНУ.

конджа

Договір між УжНУ та головним казначеєм області

Головний казначей Закарпаття платить за свої апартаменти таку ж суму, як і студенти за ліжко-місце, хоча різниця в умовах проживання очевидна.

Студентський гуртожиток №2

Студентський гуртожиток №4

Студентський гуртожиток №3

Студентський гуртожиток №4

Студентський гуртожиток №2

Найкорумпованіші в Закарпатті?

View Results

Loading ... Loading ...

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: