“Золотий дах” ректора УжНУ

Ужну
26 листопада 2015 року, з рахунків Ужгородського національного університету було перераховано майже півмільйона гривень у вигляді попередньої оплати на виконання робiт по капітальному ремонту даху будівлі хімічного факультету.

edata

Наш позаштатний кореспондент вирішив дізнатись – куди пішли гроші? Адже візуально ремонтних робіт ніхто не помітив, а півмільйона “авансових” гривень зникло.

У формі інформаційного запиту, наш кореспондент запросив від керівництва університету надати акти виконаних робіт по даній будівлі. Проте керівництво вишу продовжило термін надання 3-х сторінок скан-копій запитуваних актів, посилаючись на те, що запитувані документи являються інформацією з великим обсягом.
zapyt
Насправді нічого дивного, адже за інформацією Zak-Insider, з усієї перерахованої суми, ремонтних робіт виконано всього на 50 тисяч гривень, а керівництвом вишу привласнено близько 400 000 гривень.

Бенкет під час чуми – найвдаліша характеристика тому, що зараз відбувається в університеті. Не дивлячись на мізерні зарплати працівників, жахливий стан навчальних будівель та студентських гуртожитків, керівництво УжНУ з легкої руки ректора має совість реалізовувати мільйонні оборудки з подальшим привласненням студентських коштів. І це в той час коли студенти навчаються та проживають в нелюдських умовах.

Стан студентських гуртожитків після мільйонних ремонтів

Розмір бюджетного призначення лише одного з гуртожитків – 2.5 млн гривень

Гуртожиток УжНУ №2

Свого часу громадські активісти піднімали питання щодо ремонтних робіт в гуртожитку УжНУ №2, запросивши від розпорядника інформацію акти виконаних робіт по ремонтному об’єкту, розмір бюджетного призначення якого складав 2 мільйони 456 тисяч 922 грн.

Того разу представники університету вчергове ухилились від відповіді, надавши активістам акт виконаних робіт на 27 тисяч гривень, приховавши інформацію про дерибан майже 2.5 мільйонів гривень. Детальніше.

Найкорумпованіші в Закарпатті?

View Results

Loading ... Loading ...