Ділянка площею понад 2 гектари дісталась екс-голові обласної ради всього за 70 тисяч доларів

Мова йде про землю в Новому районі біля Боздоського парку. Територія ділянки 21 619 м.кв. 7 листопада 2014 р. на сесії міськради структура, підконтрольна тодішньому голові обласної ради Володимиру Чубірці, отримала цю землю по ціні 82 грн. за 1 м.кв. – 8200 грн. за сотку.
Чубірко
Це трохи більше 300 доларів – хоча ринкова ціна землі в тому районі не менше 4 тисяч дол. за сотку. В результаті ділянка площею понад 2 гектари дісталась голові обласної ради всього за 70 тисяч доларів (1, 7 млн.грн.). Хоча реальна вартість ділянки складає 850 тисяч доларів (21,5 млн. грн.).

Як чиновнику вдалося провернути таку оборудку? Зазвичай, коли хтось хоче викупити землю в міста за заниженою ціною, то депутати або відкладають такий проект рішення на довивчення, або збільшують суму викупу. Однак цього разу все провернули без зауважень і в.о. міського голови Семаль одразу підписав рішення. Цікавий факт – перед тим, як потрапити на роботу в міську раду, Віталій Семаль працював в фірмі того ж таки Чубірки. Хоча при прийнятті рішення були допущені суттєві порушення передбачених законом процедур.

В звязку з цим Громадський актив міста в рамках боротьби з корупцією звертнувся до міськвиконкому Ужгорода з пропозицією подати позов про скасування даного рішення міської ради. Паралельно активісти також подають аналогічний позов до міської ради. Тому головна вимога до міської ради: в суді визнати позовні вимоги громади і погодити скасування незаконного рішення – або ж Чубірко доплатить в міський бюджет 780 тисяч доларів, які втратило місто через занижену ціну продажу.

Зараз Чубірко вже не є головою обласної ради, тому не має можливостей адміністративного впливу на суди. Тож можна сподіватись, що суд стане на сторону громади і закону, а міський бюджет отримає 20 мільйонів гривень.
рішенння