Головний бухгалтер УжНУ отримує зарплату більшу ніж Міністр оборони України

ув

Згідно штатного розпису Ужгородського національного університету, головний бухгалтер вишу має оклад розміром в 4368 гривень, проте всього за перші три місяці нового року, Вовчанська Р.І. отримала майже 50 тисяч гривень нарахованого доходу.

2016-05-05_19-12-37

За такого підходу, в цьому році, новоспечена головбух отримає 200 000 гривень з бюджету університету, замість передбачених штатним розписом з усіма надбавками і доплатами 52 400 грн. Ось така героїчна праця за рахунок студентів.

Головний бухгалтер вишу також не скупиться на підписи документів, щодо преміювання ректора та проректорів УжНУ.  За цією непрозорою схемою, керівництвом вишу, тільки за перший квартал 2016 року було привласнено понад 130 тисяч гривень.

Закарпатські ЗМІ неодноразово повідомляли про фінансові зловживання Смоланки-Вовчанської.

Свого часу Руслана Іванівна була головним бухгалтером ТОВ “ГЕМО МЕДИКА СОЛУШЕНС”, котра завдяки сприянню нинішнього ректора УжНУ отримала понад 10 мільйонів гривень, через закупівлі обласним клінічним центром нейрохірургії та неврології (директор на той час – Смоланка В.І.) в них медичного обладнання по цінам, в рази завишеним від ринкових.

Завдячуючи організованим керівництвом УжНУ численним корупційним схемам, про які добре відомо громадськості, навчальні заклади лідирують в опитуванні, щодо найкорумпованіших установ в Закарпатті, впевнено “перемагаючи” правоохоронців, прикордонні служби та органи місцевого самоврядування.

Найкорумпованіші в Закарпатті?

View Results

Loading ... Loading ...