Бюджет УжНУ «схуд» на 2 000 000 гривень

В останні дні грудня 2015 року, з рахунків найбільшого університету краю було перераховано понад півтора мільйона гривень на рахунки приватних підприємців.
смоланка
Виявилось, що у період з 18 по 25 грудня, очільниками університету, з рахунків УжНУ перераховувались бюджетні гроші на рахунки окремих приватних підприємців: 300 тисяч гривень за обслуговування метеостанцій, понад 600 000 грн за надання консультацій зі збору метеоданних, 125 тисяч гривень – розробка посібника, 117 тисяч грн. за встановлення програмного забезпечення та багато іншого.

Отримавши відповідь на інформаційний запит, активісти виявили ручне виправлення дати складання договорів, одну й та саму дату акту прийму виконаних робіт, видачі рахунку ,укладання договору ,виконання робіт всупереч дозволених кодів виду економічної діяльності підприємців, тощо.
1

___________________________________________________________________________________________________

2

__________________________________________________________________________________________________

3
Як показує “загальнодержавна практика”, такі схеми використовуються з метою переведення коштів в готівку за фіктивними актами виконаних робіт.

Варто додати, що останнім часом представники ЗМІ неодноразово наводили документи , що свідчать про факти нераціонального та відверто злочинного використання бюджетних та студентських коштів освітніми установами. Наприклад, мова йшла про “космічні” суми на оплату нібито проживання гостей навчального закладу в найкращих готелях Ужгорода, охорону гуртожитків УжНУ, невиконані ремонтно-будівельні роботи, тощо.

Відкритим залишається питання: чи понесуть керівники вишу відповідальність, та що (чи хто) стоїть за бездіяльністю правоохоронних органів у розслідуванні наведених активістами і громадськістю резонансних зловживаннях?!

Найкорумпованіші в Закарпатті?

View Results

Loading ... Loading ...