Віктор Балога навідріз відмовився вступати до БПП

За інформацією «Закарпатського інсайдеру», народний депутат-мажоритарщик від Закарпатської області, Віктор Балога, навідріз відмовився вступати до президентської партії, в ролі “тушки”.
Балоги
Станом на сьогодні, президентська фракція не має змоги утворити коаліцію задля переформатування уряду та обрання Володимира Гройсмана прем’єр-міністром України. Саме тому, сьогодні ведуться перемовини, щодо вступу депутатів-мажоритарщиків до лав БПП, щоб разом з НФ Яценюка утворити більшість у 226 голосів, без участі інших партій парламенту.

В якості відплати за вступ братів Балог до партії, останнім пообіцяли посаду губернатора Закарпатської області, та начальника Закарпатської митниці. Проте, закарпатські обранці не пішли на угоду з Блоком Петра Порошенка, розуміючи електоральні втрати в разі такого політичного маневру.

Нагадаємо, що раніше народний депутат Сергій Лещенко заявив про перемовини предситавників президента з братами Балогами, щодо їхнього вступу до лав президентської більшості:

Начал реализовываться сценарий, о котором я говорил – “добить” фракции БПП и НФ внефракционными, чтобы увеличить численн…

Опубликовано Сергій Лещенко 30 марта 2016 г.

ОНОВЛЕНО:

Дізнався від члена фракції БПП Сергія Лещенка, що "з Балогами ведуть переговори про про входження в коаліцію". Для мен…

Опубликовано Віктором Балогой 30 марта 2016 г.