236 000 гривень присвоїли керівники УжНУ на схемі з охоронною фірмою

Зовсім недавно інтернет-змі облетіла інформація, що керівники УжНУ найняли двох охоронців гуртожитків за 40 тисяч гривень на місяць. Фірма, що надає охоронні послуги, являється колишнім місцем роботи нинішнього проректора університету.

198

Активісти антикорупційного руху продовжили розслідування і виявили по цій схемі зловживань на 236 000 гривень:

«236 000 ГРН З БЮДЖЕТУ, АБО ВСЯ ПРАВДА ПРО АФЕРУ КЕРІВНИКІВ УЖНУ З “ОХОРОНОЮ” УНІВЕРСИТЕТУ.

20 березня наш антикорупційний рух опублікував сенсаційне розкриття афери керівників Ужгородського національного університету.

ДЕТАЛІ: СПОКІЙНИЙ СОН СТУДЕНТІВ УЖНУ: 2 ОХОРОНЦЯ ГУРТОЖИТКІВ ЗА 40 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ НА МІСЯЦЬ

Мова йшла про те, що за попередньою домовленністю з охоронною фірмою “Сенк”, керівники університету щомісячно оплачували близько 40 тисяч гривень за охорону двох університетських гуртожитків.

Така дружня “співпраця” вишу та підприємства очевидно обумовлена тим, що нинішній проректор УжНУ раніше працював юристом в ПП “Сенк-охорона”.

Тому ректор, проректор та ПП “Сенк” і вирішили “сообразить на троих”: майже за 40 тисяч грн. студентських грошей на місяць, силами аж 2 охоронців надавати послуги з охорони громадського порядку, охорони, та патрулювання гуртожитків №2 та №3.

1025

Але, на цьому все не закінчилось. Виявляється, окрім ПП “Сенк-охорона”, також існує ще СП “Сенк-охорона”, на рахунки якого, з ‪‎УжНУ‬ поступило ще 154 000 грн, ЗА неіснуючі послуги: встановлення систем вiдеоспостереження, та протипожежної сигналiзацiї, тощо. Але всім добре відомо, що ці системи встановлені ще декілька років тому.

Отже, за декілька місяців, керівники УжНУ, за цією схемою розділили з ПП та СП “СЕНК-ОХОРОНА” 236 000 гривень.

Цікаво також куди поділися гроші університету, призначені за штатним розписом на заробітні плати охоронцям та вахтерам УжНУ (більше, як 2 мільйони на рік) ? Чи не на премії “собі гарним”?»

e

e2

e3

e4

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: