Керманичами УжНУ займеться Національна поліція

Громадські активісти антикорупційного руху “ProOsvita” підняли раніше висвітлине в ЗМІ питання, щодо розпорядження бюджетними коштами університету на користь ПП “Сенк-охорона”.
167
Нагадаємо, що до того, як обійняти посаду проректора, працівник вишу працював юристом в “Сенк-охорона”, котра зареєстрвана в м.Ужгород, за адресою – вул. Собранецька, 102. Реєстраційний номер підприємства: 38102776.

Восьмого лютого, ПП “Сенк-охорона” отримало три платежі від Ужгородського національного університету на загальну суму – 38 тисяч 252 гривні.

Вбачаючи в цьому прояви корупції, активісти підготували інформаційні запити з метою оприлюднення рахунків оплачених УжНУ на користь приватного підприємства, та договорів між сторонами.

Про це активісти написали на своїй сторінці в соцмережі Facebook:

«СПОКІЙНИЙ СОН СТУДЕНТІВ УЖНУ: 2 ОХОРОНЦЯ ГУРТОЖИТКІВ ЗА 40 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ НА МІСЯЦЬ

22 лютого 2016 року, Закарпатські ЗМІ облетіла інформація про зловживання посадовим становищем проректором Ужгородського національного університету.

В своїх матеріалах, інтернет-видання повідомили, що до того, як обійняти посаду проректора вишу, Рогач О.Я працював юристом в ПП “Сенк-охорона”.

8 лютого, цього року, ПП “Сенк-охорона” отримало три платежі від Ужгородського національного університету на загальну суму – 38 тисяч 252 гривні.

Активісти антикорупційного руху “‪ProOsvita‬” підготували інформаційний запит з метою оприлюднення рахунків, та договору між ‪‎УжНУ‬ та ПП “Сенк-охорона”.

Так, згідно з відповіді розпорядника, ми отримали три рахунки:
– за “послуги з патролювання” на 11 тисяч 900.90 грн;
– “послуги з охорони об’єктів” – 13 тисяч 176 грн;
– за “послуги з охорони громадського порядку” – 13 тисяч 176 грн.

q2 q3 q4

Та договір між університетом та “Сенк-охорона”, згідно з яким, вищеперечислені послуги надаються силами 2 охоронців (!) по наступним об’єктам:
1) м. Ужгород наб. Незалежності,24 Гуртожиток №2
2) м. Ужгород наб. Незалежності,24 Гуртожиток №3
1025

Ситуація наступна: фірма, в якій працював юристом проректор університету, майже за 40 тисяч грн. студентських грошей на місяць, силами аж 2 охоронців надає послуги з охорони громадського порядку, охорони двох гуртожитків, та послуги патрулювання.

Впевнені, що враховуючи ганебний стан гуртожитків університету, таке розпорядження коштами на користь третіх осіб – це банальна корупція та знущання керманичів над студентами.»

Активісти також повідомили, що справою займаються правоохоронні органи:  “З огляду на викладене, Міністерством освіти і науки України направлено Ваше звернення до Головного управління Національної поліції в Закарпатській області для перевірки інформації наведеної в ньому”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: