Бюджет УжНУ знаходиться “під охороною” проректора

Проректор Ужгородського національного університету, Рогач О.Я. свого часу працював юристом в ПП “Сенк-охорона”, що зареєстрвана в м.Ужгород, за адресою – вул. Станційна, 52. Реєстраційний номер підприємства: 38102776.
Рогач ужну

ПП “Сенк-Охорона” – структурний підрозділ ТОВ “СП “Сенк”, одного з лідерів постачання імпортного охоронного устаткування всесвітньо відомих виробників на український ринок. Компанія пропонує щонайширший спектр продукції від провідних світових брендів.

Восьмого лютого, цього року, ПП “Сенк-охорона” отримало три платежі від Ужгородського національного університету на загальну суму – 38 тисяч 252 гривні.
2016-02-22 19-36-35 Скриншот экрана

Дану інформацію можна перевірити на єдиному веб-порталі використання публічних коштів – тут.
Для цього Вам просто потрібно ввести в колонку “отримувач” реєстраційний номер підприємства ПП “Сенк-охорона”, який зазначений в першому абзаці цього матеріалу.

Чи можна це назвати співпадінням? Вирішувати читачам, проте слабо віриться, що дане підприємство отримало кошти шляхом чесного відбору кандидатів на надання –  ” послуги охорони громадського порядку”, та “послуги патрулювання” для УжНУ, з урахуванням того, що головою комітету з конкурсних торгів вишу являється Рогач.О.Я.

Читайте також: