Хто і скільки заробив на схемі з іноземними студентами УжНУ?

57

Антикорупційний рух “ProOsvita” почав своє розслідування, щодо цього питання:

УЖНУ: СТУДЕНТИ ІНОЗЕМЦІ “РІШАЮТЬ” СЕСІЇ, ТА НЕ МАЮТЬ ПРАВА НА НАВЧАННЯ? ХТО І СКІЛЬКИ ЗАРОБИВ НА ЦІЙ ОБОРУДЦІ?

Антикорупційний рух “ProOsvita” підіймає питання, щодо навчання іноземних студентів в лавах Ужгородського національного університету.

За попередньою інформацію, керівництво університету уклало договір між фірмою, що знаходилась на окупованій Луганщині, як посередником між вишом та студентами-іноземцями. Орієнтована сума оплати за рік навчання – 10 тисяч доларів, які осідали на рахунку фірми-прокладки, УжНУ з цих грошей отримує тільки 3 тисячі $. Різниця осідала в кишенях фірми-прокладки та керівників УжНУ.

Цікавим також являється факт відсутності в університету акредитованих та сертифікованих англомовних програм навчання, документів, котрі засвідчують належний рівень знання іноземної мови студентами іноземцями та дозвільних документів Міністерства освіти та науки України, щодо прийому та надання освітніх послуг студентам іноземцям.
Більше того, є інформація, що ані студенти, ані викладачі медичного факультету не знають належним рівнем англійську мову, а сесії здаються за старою університетською традицією – “збір каси”. Ось таких іноземних студентів-медиків готує ‪#‎УжНУ‬, пахне криміналом.

Підготували три інформаційні запити:

50

51

52

Читайте також: